Košičania vstúpili do play-off víťazne

30. marca 2024

Košickí futsalisti vstúpili do play-off výborne. V prvom štvrťfinálovom zápase porazili Banskú Bystricu jednoznačne 9:3. Hostia síce bojovali a v prvej polovici prvého polčasu nedovolili Košiciam skórovať, žlto-modrí s pribúdajúcimi minútami preberali iniciatívu a svoj náskok postupne zvyšovali.

V závere si diváci žiadali desiaty gól v sieti hostí. Ten nepadol, naopak hostia znížili na konečných 9:3. Strelecky sa najviac darilo Filipovi Martonovi. Ten si pred zápasom prevzal cenu pre najlepšieho strelca základnej časti a svoju výbornú formu potvrdil aj štyrmi gólmi v prvom štvrťfinálovom zápase.

Odveta je na programe hneď po veľkonočných sviatkoch. Banská Bystrica a Košice sa stretnú v utorok, 2.4.