Prípravy na 16. Benefičný koncert Usmej sa na mňa sú v plnom prúde

8. februára 2024

16. ročník Benefičného koncertu Usmej sa na mňa sa uskutoční 18. februára o 17.00 hod. v Historickej radnici v Košiciach. Dôkazom toho, aký bude tento koncert výnimočný je aj silná myšlienka, ktorú nesie.

Na pódiu Historickej radnice vystúpia profesionálni umelci ako Lukáš Adamec, kapela Girls from the moon a husľové kvarteto Fusion Bows Quartet. Nebudú chýbať ani nevidiaci umelci Vera Karas, Peter Tomi a Marco Oros. Súčasťou bohatého programu budú aj jedinečné vystúpenia výnimočných detí, ktoré vám zaručene vyčaria úsmev na tvári. Určite sa môžete sa tešiť aj na jedinečné moderátoské trio, zložené z profesionálnej moderátorky Radky Kovaľ Mazákovej a dvoch výnimočných detí, Moniky a Dávida.

Tento benefičný koncert je okrem mnohých ďalších činností OZ Usmej sa na mňa iba ďalším príkladom toho, že podporovať slabšie skupiny má zmysel.

Lístky na koncert si môžete zakúpiť v kancelárii Usmej sa na mňa na ulici Milosrdenstva 4, v predajni Regionálny informačný bod na Hlavnej 48 alebo online na webovej stránke www.usmejsanamna.sk.

Komentáre