Košičania sa môžu tešiť na bohatý víkendový program

Leto v Kulturparku prináša už v sobotu dlho očakávaný Revival Fest. Od 16:00 sa na veľkom pódiu v areáli kasární/Kulturparku vystriedajú štyri revival kapely z Česka a Slovenska, ktoré zahrajú ikonické skladby skupín Rolling Stones, U2, KISS a Red Hot Chili Peppers.

Prípravy na Veteránske majstrovstvá sveta v orientačnom behu vrcholia a registrácia je v plnom prúde. V sobotu sa otváracím ceremoniálom toto veľké športové podujatie oficiálne začne. V nasledujúci deň si účastníci zmerajú sily vo finále disciplíny šprint.

Od soboty do nedele sa môžete prísť pozrieť na Medzinárodné preteky vo vodnom lyžovaní za vlekom, ktoré sa uskutočnia v areáli Trixen Park Košice. Slalom, akrobacia a skoky týchto športovcov vám nepochybne vyrazia dych.

Mestská časť Košice – Dargovských hrdinov spríjemní jej obyvateľom nedeľný podvečer lákavým podujatím Koncert pre Furčanov, ktorý bude plný folklóru a dobrej hudby. V programe na nedeľu nesmú chýbať pravidelné akcie, ktoré sa tešia veľkej obľube. Tí najmenší sa môžu tešiť na divadelné predstavenie Miško s líškou. Chýbať nebude ani Čaj o piatej v Mestskom parku, na ktorom vystúpi Tomáš Oravec a Cimbalowica.

Komentáre