Na Košičanov čaká tento víkend bohatý kultúrny program

Aj napriek tomu, že sa tento víkend neuskutoční obľúbená Conrad show na plávajúcej fontáne, sa môžu obyvatelia Košíc tešiť na pestrú paletu skvelých kultúrnych podujatí.

Ak máte radi kvalitný humor, v sobotu si určite nenechajte ujsť show Simony a Joa Trendyho, ktorí opäť aj tento rok zavítajú do Kulturparku a o 19.00 hod. predstavia svoj stand up.

Počas nedele sa určite kultúrny program nekončí, práve naopak. V priebehu celého nedeľňajšieho dňa sa bude pri dolnej bráne na košickej Hlavnej konať veľkolepá akcia, ktorá vznikla v spoluprácu s mestom Košice – Kaufland detský festival.

Okrem toho si dopoludnia o 10.00 hod. si budú môcť všetky deti užiť obľúbené detské Divadlo Etudy – Včielka Elka, ktoré sa bude konať v areáli Kulturparku.

Ak budete mať počas víkendu chuť na nejaký dobrý film, Kino Úsmev si pre Vás pripravilo bohatý program. V sobotu sa v záhradnom kine o 20:00 uskutoční premietanie filmu Victoria a v Amfiku si budete môcť o 20.30 hod. užiť filmovú klasiku Harry Potter a kameň mudrcov. Viac o programe Kina Úsmev nájdete na ich webovom sídle.

Komentáre

TelKE

Prinášame vám aktuálne informácie z mesta Košice. Sme mestský informačný kanál. Sme TelKE

Najnovšie príspevky

Sleduj nás aj ja Facebooku